Zapraszamy na walentynkowy Wieczór z poezją

15 lutego 2017r. o godz. 14.00 odbędzie kolejne spotkanie z poezją. Tym razem będziemy rozkoszować się utworami o miłości, delektować miłosnym eliksirem i zajadać czekoladowe serca.

Znamy zwierzęta dzikie i domowe

Jeśli kochasz zwierzęta, interesuje cię ich życie, lubisz robić zdjęcia, rysować, malować, czytać – weź udział w konkursie „Znamy zwierzęta dzikie i domowe”. Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna.

Dzień Bezpiecznego Internetu w klasie VI E

7 lutego 2017 r. uczniowie klasy VI E postanowili w nietypowy sposób zwrócić uwagę kolegów i koleżanek na zasady bezpiecznego korzystania z internetu.

Uwaga!

23 lutego o godzinie 14.00 odbędzie się szkolny etap Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej zapraszamy do sali 20, a gimnazjalistów i uczestników Turnieju Poezji Śpiewanej do sali 21.

K o m u n i k a t

Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie informuje, że dnia 31.01.2017r.od godz. 15.50 zostanie otwarte sztuczne lodowisko. Zapraszamy !!!

K o m u n i k a t

Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie informuje , iż z dniem 01.02.2017r. zapraszamy uczniów na sztuczne lodowisko od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 15.00.

W Zespole Szkół nr 3 otwarto nowy obiekt sportowy.

31 stycznia Prezydent Miasta Wejherowa pan Krzysztof Hildebrandt dokonał uroczystego otwarcia zadaszonego lodowiska stałego. Inwestycja została zrealizowana przez Gminę Miasta Wejherowa przy dofinansowaniu przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej.

Kolejny zjazd Polskiej Akademii Dzieci

Tuż przed feriami (dn.13 stycznia) nasi Mali Studenci z Polskiej Akademii Dzieci wzięli udział w kolejnych wykładach na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Na początku wysłuchali wykładu uczennicy szkoły podstawowej w Gdańsku- Zosi Stelter pod tytułem „Lubię łyżwy”.

ZNOWU POMOGLIŚMY!

11 987,00 zł – to kwota, jaką 17. stycznia liczna grupa wolontariuszy z naszej szkoły, zarówno gimnazjalistów jak i uczniów szkoły podstawowej, zebrała podczas 25.finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podwójna nagroda na Pomorskim Konkursie Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej w Szemudzie

W ostatni dzień przed feriami 13 stycznia br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Pomorskim Konkursie Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej w Szemudzie.