Konkurs Biblijny

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz bardzo dobrze zaprezentowali się na finale Konkursu Biblijnego. Tym razem tematem była Ewangelia wg. św Mateusza.

Brawo, Aga!Nasza uczennica w finale konkursu „Profi in Deutsch”!

Nasza uczennica, Agnieszka Dzięcielska w lutym bieżącego roku zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu „Profi in Deutsch” organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Wejherowie, w którym główną nagrodą było zapewnienie miejsca w Euroklasie, bez względu na wynik testów gimnazjalnych.

Konkurs ZUCH

Wzorem ubiegłych lat 2 i 3 marca uczniowie z klas I – III Szkoły Podstawowej wzięli udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy „Zuch” w kategoriach: „Wiedza zintegrowana”, obejmujący znajomość języka polskiego, przyrody, matematyki oraz „Język angielski”.

Z życia świetlicy

W naszej szkolnej świetlicy świętowaliśmy Walentynki, podczas których dzieci uczyły się modelować balony i  powstawały piękne serca. Dodatkowo stworzyliśmy własną foto budkę z kolorowych balonów, przebieraliśmy się używając różnych rekwizytów i każdy robił sobie zdjęcia indywidualnie lub grupowo.

Konkurs z okazji Święta Liczby PI

Któż nie zna tej liczby... a jeśli są takie osoby, to czas najwyższy to zmienić. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie z okazji Święta Liczby PI. Konkurs odbędzie się we wtorek 14 marca (3.14 – jakżeby inaczej ;). Polegać on będzie na wykazaniu się jak największą znajomością jej rozwinięcia dziesiętnego (czyli kolejnych cyfr po przecinku).

Drodzy Maratończycy – Przyjaciele książek!

Niedawno napisaliście już 6. test maratonu! Tym samym udowodniliście swoją odwagę, bo przenieśliście się do Strachopolis, czyli do miasta, na które padł strach. Poradziliście sobie bardzo dobrze, zatem przed Wami kolejna intelektualna przygoda.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na konsultacje i zebrania z rodzicami, które odbędą się 7 - 8 marca 2017r. zgodnie z harmonogramem:

LIGA GEOGRAFICZNA

Wszystkich serdecznie zapraszamy do zmierzenia się z kolejnymi zadaniami Ligi Geograficznej (IV etap), które należy rozwiązać najpóźniej do 17 marca 2017 roku.

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

23.02.2017 roku w hali sportowej Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 03.03.2017 roku w Kartuzach.

Mistrz matematyki klas 6

We wtorek 14 lutego w naszej szkole odbył się konkurs matematycznych dla uczniów klas szóstych. Uczniowie rozwiązywali zadania dostosowane do wiadomości szkolnych, ale wymagające logicznego myślenia.