Pinokio

7 kwietnia klasa IIIg i IIIa integracyjna pojechały na długo wyczekiwaną wycieczkę do Teatru Muzycznego w Gdyni, by zobaczyć znaną i uwielbianą przez wszystkie dzieci historię drewnianego pajacyka.

KOCHANI MARATOŃCZYCY Z PODSTAWÓWKI!

Cieszymy się, że mimo kuszącej pogody za oknem, nadal znajdujecie czas, by czytać lektury z maratonu. Przygotowując się do siódmego testu, poznaliście niezwykłego człowieka, bez którego nie byłoby Doliny Krzemowej, komputerów, aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych i tabletów.

Rajd piaśnicki

7 kwietnia 2017 roku grupa szóstoklasistów z naszej szkoły wzięła udział w V Gwiaździstym Rajdzie Piaśnickim im. mjr Edwarda Łakomego, którego organizatorem był Urząd Gminy Wejherowo i Szkoła Podstawowa w Orlu.

KONKURS BIBLIOTECZNY „Znam zwierzęta dzikie i domowe”-podsumowanie

W marcu nauczyciele - bibliotekarze naszej szkoły zorganizowali konkurs czytelniczy i plastyczno –                     – fotograficzny „Znam zwierzęta dzikie i domowe”.

III e lubi pomagać!

Uczniowie klasy IIIe SP postanowili wesprzeć szkolny Kiermasz Wielkanocny. Upiekli pyszne babeczki oraz zrobili piękne palmy (co z resztą widać na zdjęciach.

Babki, palmy , pisanki…- KIERMASZ

Serdecznie zapraszamy na WIELKANOCNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, który odbędzie się 6 i 7 kwietnia br. na holu starej szkoły w godzinach 9.00 – 13.00.

W wiosennym nastroju

Wszyscy uczniowie klas 0 – III uczestniczyli w wiosennym spotkaniu z wierszem i piosenką.

Pola Nadziei na Pomorzu 2017

Już po raz szósty uczniowie i absolwenci ZS nr 3 w Wejherowie wspierali akcję Pola Nadziei, która ma na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz pomorskich hospicjów.

Rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz klasy pierwszej SP nr 8. Wnioski o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego oraz karty zgłoszenia do kl. I można składać w sekretariacie szkoły od 27.03 do 10.04. 2017r. Szczegółowy harmonogram oraz wszystkie niezbędne informację znajdują się w zakładce Rekrutacja.

6a sadzi las

Jak co roku w kwietniu uczniowie klasy 6a wraz z rodzicami i wychowawcą udali się do lasów Nadleśnictwa Wejherowo, aby wziąć udział w akcji sadzenia drzew.Po przyjeździe na miejsce i krótkim instruktażu udzielonym przez leśniczego zabraliśmy się ochoczo do pracy.