Rodzina Rodzinie

W dniach 6 - 7 i 10 kwietnia odbywał się w naszej szkole kiermasz świątecznych ozdób i słodkości, z którego dochód w całości zaplanowaliśmy przeznaczyć na pomoc rodzinie potrzebującej wsparcia w ramach Akcji Rodzina Rodzinie organizowanej przez Caritas Polska.

Wygrał projekt - UCZNIOWSKA STREFA RELAKSU!

W Budżecie Uczniowskim organizowanym przez Radę Rodziców uczniowie mogli składać swoje projekty dotyczące naszej szkoły. Na ten cel przeznaczono 5000 zł.

Miejskie Igrzyska młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej dziewcząt

10 kwietnia 2017 roku na boisku sportowym Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie zostały rozegrane Miejskie Igrzyska młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej dziewcząt. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 8 poszły w ślady swoich starszych koleżanek z Gimnazjum nr 3 i również zostały najlepszym zespołem tej rywalizacji.

KONKURS WIEDZY O MORZU BAŁTYCKIM ROZSTRZYGNIĘTY

5 kwietnia w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Morzu Bałtyckim dla klas szóstych. Naszymi reprezentantami byli uczniowie klasy 6A: Brzezińska Kinga, Jarzynowski Bartosz, Ryńska Julia.

DOMOWE LABORATORIUM

W piątek 7 kwietnia b.r. uczniowie klasy IIe i IIg przy okazji zwiedzania Centrum Nauki Experyment w Gdyni, wzięli udział w interaktywnych zajęciach z cyklu DOMOWE LABORATORIUM.

LIGA GEOGRAFICZNA

Wszystkich serdecznie zapraszamy do zmierzenia się z zadaniami już V etapu Ligi Geograficznej (pas Karpat), który należy rozwiązać najpóźniej do 27 kwietnia 2017 roku.

Na wiosennej łące

W okresie przedwiośnia dzieci z klasy IIIc przygotowywały prace na konkurs plastyczny Wejherowskiego Centrum Kultury. Ukazywały one, zgodnie z tematem konkursu „Mieszkańców wiosennej łąki”. Dwie z prac dzieci zyskały uznanie jury.

GŁOSUJEMY NA PROJEKTY BUDŻETU UCZNIOWSKIEGO

Dzisiaj rusza głosowanie na projekty budżetu uczniowskiego: UCZNIOWSKA KAWIARENKA , UCZNIOWSKA STREFA RELAKSU.

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na konsultacje z rodzicami, które odbędą się 11kwietnia 2017r. zgodnie z harmonogramem:

Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa”

5 kwietnia w Pałacu Przebendowskich w Wejherowie odbył się Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa” – eliminacje miejskie. Naszą szkołę reprezentowała najliczniejsza grupa uczniów: Maja Boike, Agata Grubba i Klaudia Szulta z 0c, Ania Łaga z Ib, siostry Agatka i Natalka Czoske z 3g, Alicja Kurowska i Nadia Mordas z 4b, Aleksandra Jankowska z VIb oraz Aleksandra Pilarska z 1e gimnazjum. Decyzją jury otrzymaliśmy zaszczytne nagrody!