Więcej wpłacasz więcej otrzymujesz

WYNIKI KONKURSU „Więcej wpłacasz więcej otrzymujesz” promującego Fundusz Rady Rodziców w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie w roku szkolnym 2016/17:

VI Wojewódzki Konkurs Piosenki Rozrywkowej

12 maja 2017r w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 2 w Gdańsku odbył się VI Wojewódzki Konkurs Piosenki Rozrywkowej.

Spotkanie z autorką książki „Tajemnica grodu Wejhera”

11 maja br. w Bibliotece Miejskiej przy ulicy Kaszubskiej odbyło się spotkanie z Moniką Kubisiak. Uczniowie klasy 3g mieli okazję poznać autorkę nowo wydanej książki „Tajemnica grodu Wejhera”, która wcieliła się w postać założyciela naszego miasta.

Let's do it!

W dniach 05.05- 11.05 w Warzenku odbyła się międzynarodowa wymiana uczniów w ramach projektu „Let’s do it!”. Uczniowie naszej szkoły razem ze swoimi kolegami i koleżankami z Litwy, Danii i Gimnazjum Społecznego w Wejherowie pracowali na warsztatach muzycznych, tanecznych i teatralnych prowadzonych przez artystów z całego świata.

Konkurs Biblijny

W sobotę 13 maja 2017 r. w Rumi odbył się finał wojewódzki i metropolitalny Konkursu Biblijnego z ewangelii wg. Św Mateusza. II miejsce i tytuł laureata otrzymał Maciej Lubocki uczeń Gimnazjum.

Finał szkolnych obchodów Dni Godności Osób Niepełnosprawnych

Nadszedł moment podsumowań. W ostatnim dniu obchodów Dni Godności Osób Niepełnosprawnych rozdano nagrody i certyfikaty świadomego uczestnika akcji „Razem tworzymy całość”.

Niesamowite spotkanie

W ramach obchodów Dni Godności Osób Niepełnosprawnych uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z panią Katarzyną Rogowiec, która mówi o sobie: „Jestem paraolimpijką, matką i spełnioną zawodowo kobietą”.

Nasi koszykarze z drugim miejscem w województwie!!!

Koszykarze naszej Szkoły Podstawowej zajęli drugie miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który w dniu 9 maja 2017 odbywał się w Sopocie. Po bardzo dobrym trzecim miejscu w  ubiegłym roku szkolnym reprezentacja naszej szkoły pnie się w górę i po świetnie rozegranym turnieju osiąga najlepszy wynik od kilku lat w sportach zespołowych.

Kaszubskie wesele

W ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych grupa uczniów języka kaszubskiego przygotowała przedstawienie „Wesele kaszubskie”, na które przychodzili uczestnicy rajdu pieszego „Śladami pana Czôrlińsczégò”.

Konkurs ZUCH – znamy wyniki!

Mamy przyjemność poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu „Zuch” dla uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej, organizowanej przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie mamy aż 10 laureatów.