Owocowy sukces klasy 5c!!!

Miło nam poinformować, że zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu „Warzywa i owoce – nie zaszkodzi zjeść!” dla szkół podstawowych organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin zostali uczniowie klasy 5c!!!

Spotkanie z autorami książki historycznej

7 czerwca kilku uczniów klasy III e gimnazjum wraz ze swoim wychowawcą, a jednocześnie nauczycielką historii – p. Krystyną Naczk, a także z p. Edytą Bryc – również nauczycielką historii, wzięli udział w spotkaniu z autorami książki pt.: „Członkowie TOW „Gryf Pomorski” w KL Stutthof. Działalność – aresztowanie – obóz”.

WYPRAWA NA RANCZO KLAS IA I IID

W słoneczny poniedziałek 5 czerwca 2017 r. uczniowie klas I a i II d wybrali się wraz z opiekunami na wycieczkę na ranczo Wild West Ranch w Rumi. Tam mieli możliwość sprawdzenia się w roli żołnierzy oddziałów specjalnych.

„Misja Tatry”- relacja z podhalańskiej przygody klasy 2B i 2C gimnazjum

Nasza wyprawa obfitowała w wiele niezapomnianych przeżyć! Pokonywaliśmy nie tylko górskie szlaki ale i własne słabości….

Podróż nigdy się nie kończy … – relacja z wycieczki szkolnej klasy IA, IC, ID, IIIA i IIIB

Te piękne słowa Ryszarda Kapuścińskiego odzwierciedlają uczucia wszystkich uczestników wycieczki, która odbyła się w dniach 22- 26.05.2017r. W czasie jej trwania mieliśmy okazję odkryć wiele ciekawych miejsc, a tym samym poznać nowe karty polskiej i europejskiej historii:

DZIKA AFRYKA

Wielką radość sprawiło dzieciom z klasy IIIc ogłoszenie wyników, ostatniego już w tym roku szkolnym konkursu plastycznego Wejherowskiego Centrum Kultury pod tytułem „Dzika Afryka”. Zebra, żyrafa , małpka i słonie pomogły dwóm uczennicom zdobyć uznanie jury.

Z wizytą w Warszawie

23 maja 2017 r wczesnym rankiem uczniowie klasy 6a i 6d wraz opiekunami udali się w drogę do stolicy naszego kraju - Warszawy. W Warszawie odwiedziliśmy m.in Cmentarz Powązkowski, Sejm i Senat, Muzeum Powstania Warszawskiego.

Bijemy rekord czytania w jednym momencie!

Tak jak w zeszłym roku przyłączamy się do ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam” i bijemy rekord czytania w jednym momencie.

UWAGA!!! KSIĄŻKOBRANIE W BIBLIOTECE!!!

Kochani czytelnicy, po raz kolejny chcemy Was zachęcić do podzielenia się z innymi książkami, które już przeczytaliście i chcielibyście przekazać w dobre ręce; są tak ciekawe, że szkoda by było, aby inni ich nie przeczytali; z których już „wyrośliście”.

Z wizytą w Łebie

W dniach 22-24.05.2017 klasy 6B, 6C oraz 6E wybrały się na wspaniałą wycieczkę do Łeby. Plan był napięty, ponieważ czekało nas wiele atrakcji.