Uwaga rodzice!

Dyrekcja szkoły informuje, że uczniowie zamieszkujący na terenie województwa pomorskiego mogą ubiegać się o: 1. „Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego i Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego” finansowane ze środków budżetu województwa pomorskiego, 2. „Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego i Nagrody Marszałka

Gratulacje i wyrazy uznania za „Rodnô Mòwa”

Z okazji zdobycia tytułu Laureata 46 Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa” w Chmielnie Starosta Wejherowski Gabriela Lisius wręczyła Aleksandrze Pilarskiej i jej nauczycielce Gabrieli Kitowskiej listy gratulacyjne i upominki.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017r. odbędzie się zakończenie roku szkolnego według harmonogramu:

Najlepsi tancerze na świecie są wśród nas!

I miejsce w Mistrzostwach Świata w Tańcu Nowoczesnym World Dance Masters 2017 w Chorwacji otrzymał Klub Taneczny Świat Tańca. Zwycięzcami w tym konkursie są również uczniowie naszej szkoły: rodzeństwo Amelia i Mariusz Solarczykowie z klasy 3g oraz Alicja Kurowska z IV b. Serdecznie gratulujemy!

Spotkaliśmy nowych przyjaciół

W poniedziałek 19 czerwca 2017r. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyła się uroczysta gala – zakończenie V edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych „Spotkacie nowych przyjaciół”.

Bal Trzecioklasisty

Dwunastego czerwca odbył się po raz drugi w naszej szkole Bal Trzecioklasisty, w którym wzięły udział wszystkie klasy trzecie.

Z ŻYCIA ŚWIETLICY

Rok szkolny 2016/2017 dobiega już końca. W ostatnich dwóch miesiącach w świetlicy miały miejsce różne wydarzenia .

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Od wielu lat tradycją naszej szkoły jest uroczyste spotkanie Dyrektora szkoły z rodzicami uczniów, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli wybitne sukcesy naukowe, sportowe i artystyczne. Jest to forma podziękowania szkoły rodzicom za trud włożony w wychowanie ich dzieci oraz przyczynienie się do odnoszenia przez nich tak wspaniałych sukcesów, a także gratulacji z tego powodu.

Każdy może zostać małym ratownikiem

Gościem klasy 3 g był ratownik medyczny Bartłomiej Błoszyk (tata Tosi), który w bardzo interesujący sposób opowiadał o swoim zawodzie i uczył jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej.

Pożegnania nadszedł czas

20 czerwca 2017 dziewczyny ze szkolnego koła Czytanie Czyni Cuda wzięły udział w wycieczce o tematyce ekologicznej. Wspólnie z przedszkolakami uczestniczyły w lekcji dotyczącej segregacji odpadów z gospodarstw domowych, a następnie aktywnie włączyły się w organizację pikniku integracyjnego.