KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS I-III ORAZ ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO „CO WIEDZĄ DRZEWA”

W związku z nadchodzącym Światowym Dniem Drzew (10.10.2017r.) zapraszamy wszystkie dzieci z klas I-III oraz z oddziału przedszkolnego naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Co wiedzą drzewa”.

XIII edycja Olimpiady Matematycznej Juniorów (2017/2018)

Zachęcam gimnazjalistów do wzięcia udziału w zawodach! Każdy finalista oraz laureat OMJ zostanie zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z matematyki oraz przyjęty do wybranej przez siebie szkoły ponadgimnazjalnej.

UWAGA! KONKURS!

W ramach akcji „Sprzątanie świata” ogłaszamy konkurs na komiks o temacie: „Nie ma śmieci - są surowce”.

Zachęcamy do oszczędzania w SKO

Podobnie, jak w ubiegłych latach, również w tym roku działa Szkolna Kasa Oszczędności (SKO). Konto indywidualne dla ucznia zakładane w naszej szkole prowadzone jest przez Bank PKO BP. Jest to bezpłatne konto oszczędnościowe, z tygodniową kapitalizacją odsetek oraz atrakcyjnym serwisem internetowym dla uczniów.

Zebrania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na spotkanie z Dyrekcją szkoły, a następnie z wychowawcami klas 18-19 września 2017r.

Ubezpieczenia 2017-2018

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła postanowiła nie narzucać Rodzicom oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. „NNW szkolne”. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne.

Praca

Dyrektor SP nr 8 poszukuje na zastępstwo nauczyciela psychologa. Wymagane wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Dokumenty aplikacyjne należy składać w Sekretariacie Szkoły.

WIELKI MARATON CZYTELNICZY 2017/2018

Rusza kolejna edycja WMC ! Zapraszamy do udziału w konkursie osoby, dla których obcowanie z książką jest przyjemnością. Liczymy na to, że tak jak w ubiegłych latach chętnych nie zabraknie.

Uwaga!

14 sierpnia 2017r. Sekretariat Zespołu Szkół nr 3 będzie nieczynny.

Godziny pracy sekretariatu

Sekretariat Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie od dnia 03.07.2017r. do  dnia 14.08.2017r. będzie czynny od godz. 10:00 do godz. 13:00.