„Let’s do it”

W dniach 23-29 września młodzież z klas drugich gimnazjalnych wzięła udział w projekcie „Let’s do it” finansowanym z funduszy Unii Europejskiej.

KOCHANI MARATOŃCZYCY Z KLAS 4-6!

Zaczynamy tegoroczną przygodę z książkami. Zapraszamy na pierwszy test Wielkiego Maratonu Czytelniczego dotyczący lektury pt. „Mówcie mi, Bezprym”.

MISTRZOWIE ORTOGRAFII Z KLAS CZWARTYCH!!!

Zachęcamy Was do udziału w konkursie pt. „Mistrz Ortografii”. Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zadań związanych ze znajomością zasad ortograficznych. Zdobywca największej liczby punktów ze wszystkich testów otrzyma nagrodę.

Mistrzostwa Wejherowa w sztafetowych biegach przełajowych

04.10.2017 r. odbyły się „Mistrzostwa Wejherowa w sztafetowych biegach przełajowych”. W danej kategorii - klasy gimnazjalne oraz siódme klasy szkoły podstawowej-każda z drużyn liczyła po 10 uczestników.

WIELKI MARATON CZYTELNICZY dla Najmłodszych

Serdecznie zapraszamy uczniów klas II i III do wzięcia udziału w VI edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych „Spotkacie nowych przyjaciół”.

Wyniki części testowej OMJ

Część testowa zawodów stopnia pierwszego XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów odbyła się 28 września 2017r. Test składał się z 15 zadań zamkniętych, z którego można było uzyskać maksymalnie 15 pkt.

Poznajemy ciekawych ludzi

25 września gościliśmy uczennicę klasy V Antoninę Pohl. Tosia zawitała do nas, aby podzielić się z młodszymi kolegami swoją wyjątkową pasją, jaką jest jazda konna, a głównie skoki przez przeszkody. Wspaniale, profesjonalnie przygotowała się do zajęć z maluchami.

Kolorowe szaleństwo

22 września klasa 3ag odebrała wreszcie swoją nagrodę! Bilet na paintball był zwieńczeniem zmagań w Tygodniu Języków Obcych.

Muzeum II Wojny Światowej

Każdego roku, 1 września obchodzimy rocznicę wybuchu II wojny światowej. Klasa 3ag postanowiła poszerzyć swoją wiedzę na temat jednego z najważniejszych wydarzeń XX wieku.

"Warzywa i owoce - nie zaszkodzi zjeść"- finał!

Zwycięska klasa 6c uczestniczyła 25 września w zajęciach przygotowanych przez Baylab, czyli laboratorium firmy Bayer.