Razem bez hejtu

13.11.2017r. o godzinie 17.00 w stołówce szkolnej odbędzie się prelekcja pt. „Razem bez hejtu” dla rodziców uczniów SP i oddziałów gimnazjalnych. Prelekcję poprowadzi psycholog – terapeuta Ośrodka Profilaktyki Uzależnień. Serdecznie zapraszamy.

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na konsultacje dla rodziców, które odbędą się 13-14 listopada 2017r.

LIGA MATEMATYCZNA

Zapraszamy uczniów do udziału w Lidze Matematycznej im. Zdzisława Matuskiego, której współorganizatorem jest Instytut Matematyki Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Bajkowy Bal Przebierańców w świetlicy szkolnej

Już od wielu lat w naszej świetlicy w październiku odbywa się Bajkowy Bal Przebierańców. Bal poprzedza Tydzień z baśnią, który organizujemy w ramach zajęć dydaktycznych.

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Konkursu z Geografii

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Konkursu z Geografii.

1 listopada - Wszystkich Świętych- PAMIĘTAMY...

30 października 2017 roku dzieci z klasy 3e wybrały się na cmentarz, celem uczczenia pamięci zmarłych. Uczniowie wspólnie z wychowawcą pomodlili się i zapalili znicze na opuszczonych grobach.

WEJHEROWO W OBIEKTYWIE MATEMATYKA

Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego serdecznie zaprasza uczniów klas VI-VII Szkół Podstawowych w Wejherowie do wzięcia udziału w II edycji konkursu matematyczno-fotograficznego „Wejherowo w obiektywie matematyka”. Konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Wejherowa.

Poczdam - Jarmark Bożonarodzeniowy

Dnia 16.12.2017 planujemy wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Poczdamu, gdzie najlepiej można poczuć magię zbliżających się świąt.

„Nie pozwól pamięci zarastać trawą… Sprzątnij grób obok”

W miniony piątek, czyli 20 października 2017 roku, na starym, zabytkowym wejherowskim cmentarzu przy ul. 3 Maja rozpoczęła się ogólnopolska akcja pt.: „Nie pozwól pamięci zarastać trawą... Sprzątnij grób obok”. Jej inicjatorem było Muzeum Piaśnickie w Wejherowie.

UWAGA BUDŻET UCZNIOWSKI !!! MAMY 5000ZŁ DO WYDANIA !!!! WY DECYDUJECIE, NA CO JE PRZEZNACZYCIE !!!

Od 18 listopada do 22 grudnia 2017 r. uczniowie klas IV -VI i II-III gimnazjum SP nr 8 w Wejherowie mogą zgłaszać własne pomysły do Budżetu Uczniowskiego.