KOMUNIKAT

Uwaga! Zostaje zmieniony termin konsultacji.12.12.17 odbędą się spotkania z rodzicami wszystkich uczniów naszej szkoły. Tego dnia będzie można także wziąć udział w  Szkolnym Kiermaszu Świątecznym.

Zaczytane przerwy

Przez dwa tygodnie listopada dzieci z klas 1-3 naszej szkoły przychodziły do czytelni na „Zaczytane przerwy”. Koleżanki ze starszych klas czytały głośno książki, a następnie rozmawiały z młodszymi uczniami, zadawały im pytania dotyczące treści książek.

Andrzejki

Andrzejki są znakomitą okazją do dobrej zabawy, a nasi zerówkowicze uwielbiają się bawić! 30 listopada zorganizowaliśmy sobie Andrzejki. Na dzieci czekał szereg atrakcji w tym także wróżby. Każdy przedszkolak mój sprawdzić jak będzie miał na imię jego przyjaciel lub kto pierwszy odpakuje Bożonarodzeniowy prezent! Każdy z nas już wie, że wróżby to tylko zabawa!

Rejonowy Konkurs z Biologii

Przedstawiamy listę uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Konkursu z Biologii.

SPOTKANIE Z CHEMIĄ NA UNIWERSYTECIE GDAŃSKIM

27 listopada uczniowie klas drugich i trzecich oddziałów gimnazjalnych uczestniczyli w warsztatach na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. Spotkanie rozpoczęło się od wykładu „Pierwiastki chemiczne i ich reakcje”, który wygłosił dr Henryk Myszka.

Polska Akademia Dzieci 2017/2018

W tym roku szkolnym już trzeci raz zostaliśmy studentami Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wzięliśmy udział w dwóch spotkaniach w ramach Polskiej Akademii Dzieci.

Dzień Pluszowego Misia

W piątek 24 listopada dzieci z naszej szkoły brały udział w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Zabawa zaczęła się od porannej gimnastyki do piosenki „Jadą, jadą misie..” później były misiowe konkursy, zagadki oraz wspólne tańce.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

24 listopada odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych przygotowanych z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym roku otrzymałyśmy rekordową liczbę obrazków, których bohaterem był oczywiście Miś.

KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM DLA KLAS CZWARTYCH

W konkursie biorą udział uczniowie z klas czwartych SP. Każdy uczestnik przygotowuje kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim wykorzystując dowolną technikę. Format prac dowolny.

Gratulacje dla naszych stypendystów!

21 listopada 2017 roku Zarząd Województwa Pomorskiego podjął uchwałę w sprawie przyznania i ustalenia w roku szkolnym 2017/2018 form pomocy w ramach przedsięwzięcia pomocowego „Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego i Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach pomocy stypendialnej realizowanej poprzez projekty pozakonkursowe”.