AKCJA CZEKOLADA! POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM.

Zbiórka słodyczy do piątku 15 grudnia w świetlicy szkolnej.

Zerówkowicze „U Bąbli”

Na początku ubiegłego tygodnia nasze dwie najmłodsze grupy szkole miały przyjemność uczestnictwa w warsztatach kulinarnych w restauracji „U Bąbli” w Bolszewie. Dzieci zgłębiały tajniki robienia pizzy na cienkim cieście.

Uszyj gwiazdkę na Gwiazdkę!

We wtorek, 28 listopada spotkaliśmy się, aby wspólnie szyć świąteczne ozdoby na świąteczny kiermasz charytatywny. Frekwencja dopisała. O godzinie 15.00 nie było już miejsca w czytelni i niektóre osoby musiały rozlokować się w pomieszczeniu wypożyczalni!

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów

Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji rejonowych Konkursu języka polskiego dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018

Obchody Dnia Osób Niepełnosprawnych w Wejherowskim Centrum Kultury

1 grudnia w Wejherowskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne z  powiatu wejherowskiego.

Mikołajki w Jumpcity

7 grudnia klasa 3e udała się do parku trampolin Jumpcity. Jest to nowy obiekt z dużą ilością trampolin i innych atrakcji do akrobacji.

„Złota Rybka” w naszej szkole.

6 grudnia, klasy 0-III kolejny raz gościły aktorów Studia Małych Form Teatralnych Art- Re z Krakowa, tym razem z przepiękną bajką Aleksandra Puszkina pt. „Złota Rybka”. Podczas spektaklu przenieśliśmy się nad brzeg morza, gdzie zaczynała się ta opowieść.

Listopad w świetlicy

Listopad podobnie jak wcześniejsze miesiące był pełen wrażeń i ciekawych zajęć.

Zdobienie bombek

4 grudnia uczniowie klasy Ia udali się do Pałacu Przebendowskich na warsztaty zdobienia bombek. Były to pierwsze zajęcia tego typu dla naszych pierwszaków. Dzieci pod okiem prowadzącego wykonały samodzielnie bombki, które zabrały do domu.

Polacy Kresowym Straceńcom

6 grudnia 2017r. wszyscy zostańmy Mikołajami. Na terenie szkoły prowadzona będzie akcja „Polacy Kresowym Straceńcom”. Zbieramy: kawę mieloną lub rozpuszczalną, kakao, herbatę, olej, makaron, cukier, szynkę w puszce, owoce w puszce, ciastka, czekoladę oraz najważniejszy element KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z ŻYCZENIAMI.