Uwaga Maratończycy z klas 4-6!

Na drugi test konkursu zapraszamy w poniedziałek 8 listopada 2021 r. o godzinie 15.00 do sali nr 31.

Uwaga Maratończycy W lustrze książki !

Na drugi etap Maratonu Czytelniczego zapraszamy 10 listopada 2021r. o godzinie 14.15 do sali 34. Przypominamy, że test dotyczy lektury „ Willa, dziewczyna z lasu”.

II etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej województwa pomorskiego.

ID na zajęciach przyrodniczych w Ośrodku Edukacyjno – Przyrodniczym Muza

28 października uczniom klasy I D udało się przy przepięknej aurze jesiennej pogody, odbyć spacer edukacyjny po wytyczonej trasie w lesie Puszczy Darżlubskiej oraz wziąć udział w ciekawych zajęciach przyrodniczych.

"Taki jak Ty" w klasie IIa

W piątek w klasie IIa odbyły się zajęcia, które miały na celu przybliżenie dzieciom tematyki związanej z Zespołem Downa. Tym samym dołączyliśmy do grona klas biorących udział w akcji pt:"Taki jak Ty". Uczniowie byli bardzo zainteresowani tematem.

Nie jest kolorowo- akcja charytatywna na rzecz dzieci z Kresów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce charytatywnej "Nie jest kolorowo" organizowanej na rzecz dzieci z Kresów.

WOJEWÓDZKI KONKURS Z GEOGRAFII

LISTA UCZNIÓW, KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO II ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z GEOGRAFII 2021/2022

SPOTKANIE TRZECH RELIGII

Uczniowie klasy 7b i 6b uczestniczyli w wycieczce śladem trzech religii. Wyjazd stał się okazją do wizyty w meczecie, synagodze i cerkwi. W każdej ze świątyń spotkali się z duchownymi, którzy barwnie opowiedzieli o założeniach religii, wyznawcach. Przybliżyli zwyczaje, ważne symbole.

KONTYNUACJA SUKCESÓW ZESPOŁÓW UNIHOEJA

25 i 27 października na hali sportowej MOSiR w Rumi rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Dzieci w unihokeju. W poniedziałek do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów dziewcząt: SP 2 Reda, SP Bolszewo, SP SS Rumia, SP Strzebielino i SP 8 Wejherowo. Nasz zespół nie poniósł żadnej porażki, wygrywając 3 mecze i 1 remisując.

ID z wizytą w firmie Porta

19 października uczniowie klasy ID przeżyli bajkową przygodę w zakładzie Porta. Oprowadzani przez przybysza z przeszłości wspólnymi siłami wykonywali różne zadania, które doprowadziły ich do skarbu ukrytego przez strasznego smoka.