Konkurs na logo Szkoły Podstawowej nr 8

Organizatorem konkursu na opracowanie logo szkoły jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8  im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego graficznego symbolu (logo) dla Szkoły Podstawowej nr 8  im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie. Logo wykorzystywane będzie przez Szkołę do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych, itp.

Liga Geograficzna - etap III

Wszystkich serdecznie zapraszamy do zmierzenia się z zadaniami III etapu (hydrosfera) Ligi Geograficznej, który należy rozwiązać najpóźniej do 14 lutego 2018 roku.

KONKURS FOTOGRAFICZNY - „CZYSTE POWIETRZE W ROLI GŁÓWNEJ”

Zapraszamy uczniów klas IV - VII oraz oddziałów gimnazjalnych do udziału w konkursie fotograficzno-ekologicznym. Organizatorem konkursu jest Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki”.

Dla babci i dziadka

22 stycznia uczniowie klasy 1d zaprezentowali program artystyczny dla swoich dziadków. Licznie zgromadzonych gości powitała serdecznie pani wicedyrektor Elżbieta Rohraff. A potem były piosenki, wiersze i zabawne scenki.

Konkurs Biblijny

11 stycznia 2018 r.odbył się w szkole konkurs biblijny. Do etapu rejonowego dostały się następujące osoby:

Polska Akademia Dzieci!

19 stycznia uczniowie klasy III e i  IV a uczestniczyli w zajęciach w Gdańskiej  Akademii Medycznej realizując projekt Polska Akademia Dzieci. Nasi uczniowie mieli możliwość wysłuchania swojej koleżanki Aleksandry Melcer uczennicy klasy IV a, w wykładzie pt. „Dlaczego myjemy zęby”.

„Ferie z książką” – konkurs czytelniczy i plastyczny.

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie „Ferie z książką”. Jak wiadomo, książka to przyjaciel, z którym nigdy się nie nudzisz. Możesz ją zabrać ze sobą dokądkolwiek zechcesz, a jeśli nie wybierasz się nigdzie daleko, to ona może Cię poprowadzić w najodleglejsze nawet miejsca.

Głosowanie!

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY PROJEKT BUDŻETU UCZNIOWSKIEGO!

Kolejny sukces!

20 stycznia 2018 w MDK w Gdyni odbył się III Wojewódzki Konkurs Piosenki Aktorskiej i Musicalowej. Z naszej szkoły Aleksandra Pilarska zdobyła 1 miejsce, śpiewając piosenkę „Tańczące Eurydyki”.

BEZPIECZNE FERIE

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało akcję informacyjno – edukacyjną na rzecz bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.