VII POWIATOWY KONKURS GEOGRAFICZNY - ETAP SZKOLNY

5 marca w poniedziałek odbędzie się etap szkolny VII Powiatowego Konkursu Geograficznego. Tematem konkursu jest Europa. Szczegółowy zakres zagadnień na poziomie gimnazjalnym znajduje się poniżej.

Świetliki w Stumilowym Lesie

W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy Kubusia Puchatka i jego przyjaciół w Stumilowym Lesie. Spotkanie to pozwoliło nam przypomnieć sobie jak ważna jest przyjaźń i co to znaczy być prawdziwym przyjacielem.

Polska Akademia Dzieci luty 2018

To już nasz szósty wyjazd w ramach Polskiej Akademii Dzieci. Tym razem mogliśmy wysłuchać aż dwóch wykładów młodych wykładowców i wykładu dużego wykładowcy, pani Natalii Czepita „Czym jest piękno”.

Dzień Bezpiecznego Internetu

22 lutego 2018r obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Bezpiecznego Internetu”. Zaakcentowane to zostało wystawą prac uczniów,które przestrzegały przed różnymi niebezpieczeństwami, z którymi mogą zetknąć się młodzi użytkownicy internetu.

KOCHANI MARATOŃCZYCY!

Za Wami piąty już test. Cieszy nas, że wciąż macie ochotę poznawać nowych bohaterów i ich przygody. Teraz spotkaliście się z Rutką, niezwykłą dziewczynką.

Mistrz Matematyki klas VI

Zachęcamy wszystkich uczniów klas szóstych do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki klas VI - 2017/2018”.

XVII Wojewódzki Quiz Wiedzy o Państwach Anglojęzycznych

17.02.2018r. w Gdańsku odbył się XVII Wojewódzki Quiz Wiedzy o Państwach Anglojęzycznych. W tym roku tematem konkursu była Irlandia. W quizie wzięli udział uczniowie z 29 szkół województwa pomorskiego. Naszą szkołę reprezentowały Marta Kwiatkowska i Magdalena Stachowiak.

„Mistrz matematyki” Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II gimnazjum 2017/2018

6 marca 2018 roku o godzinie 14.10-14.55 w sali 310 odbędzie się w naszej szkole konkurs matematyczny, którego celem jest wyłonienie Mistrzów Matematyki na poziomie klas II gimnazjum.

MISTRZ MATEMATYKI DLA KLAS V 2017/ 2018

Konkurs odbędzie się w 27.02.2018 roku o godzinie 14.10-14.55 w sali 310. Osoby chętne proszone są o zgłoszenie się do nauczyciela matematyki do 26.02.2018 roku. Treści konkursu zawierają tematykę objętą programem nauczania „Matematyka z plusem” w kl. IV-V.

Wszyscy bawili się wspaniale, jak co roku w karnawale…

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla dzieci z klas 0 - III to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.