PODCHODY MIĘDZYPRZEDMIOTOWE Z OKAZJI ROCZNICY WYZWOLENIA WEJHEROWA

Już dziewiąty raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Podchodach z okazji rocznicy wyzwolenia Wejherowa” z faszyzmu, które odbyły się 12 marca. Organizatorem zabawy była Szkoła Podstawowa nr 9. W konkursie wzięły udział reprezentacje klas piątych szkół podstawowych naszego miasta.

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Morzu Bałtyckim - klasy VI

5 kwietnia w czwartek odbędzie się etap szkolny Powiatowego Konkursu Wiedzy o Morzu Bałtyckim dla uczniów klas szóstych.

Konkurs Biblijny

9.03.2018 r. odbył się XIV finał Rejonowego Konkursu Biblijnego. Jak co roku uczniowie klas I - III wykonywali prace plastyczne. Wyróżnione dzieci z naszej szkoły po odbiór nagród przybyły całymi rodzinami.

Dzień Św.Patryka w naszej szkole

We wtorek, 13 marca 2018 zapraszamy do wspólnej zabawy ! NA JEDEN DZIEŃ STAJEMY SIĘ ZIELONĄ WYSPĄ. Ubieramy się na zielono (stroje skrzatów irlandzkich również mile widziane).

Konkurs recytatorski

22 i 28 lutego 2018 roku w naszej szkole swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowali uczniowie klas starszych oraz I-III szkoły podstawowej.

Zwycięstwo Szymona w konkursie plastycznym

Szymon Szkaradkiewicz, uczeń klasy IIIG, zdobył I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Podróże do krainy lodu”, którego organizatorem było Wejherowskie Centrum Kultury.

K o m u n i k a t

Dyrektor SP nr 8 w Wejherowie informuje, że ze względu na panujące warunki atmosferyczne lodowisko będzie czynne do 11 marca.

Konkurs matematyczny - liczba π

Tradycyjnie, jak co roku w naszej szkole odbędzie się KONKURS MATEMATYCZNY dotyczący zapamiętania kolejnych cyfr liczby π. Finał 14 marca 2018r.

Dzień Dinozaura

Choć dinozaury dawno już wyginęły, to nie przestają fascynować ludzi. Święto tych stworzeń (26 luty) można spędzić na wiele sposobów. Dzieci z oddziału przedszkolnego przez cały ubiegły tydzień dowiadywały się czegoś nowego.

Warsztaty z języka angielskiego

24 lutego 2018 uczniowie klas gimnazjalnych oraz siódmych wyjechali na warsztaty z języka angielskiego do Międzygórza. Organizatorem wydarzenia była Pani Katarzyna Drausal, która podczas wyjazdu razem z Panią Kaliną Olszewską czuwała nad bezpieczeństwem uczniów.