Turniej ekologiczny

W pierwszym dniu wiosny w naszej szkole odbył się turniej dla czwartoklasistów. Przygotowali go uczniowie klasy 7a wraz z wychowawcą - Dorotą Chodubską.

Dzień otwarty SP nr 8

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami 20 marca na dzień otwarty SP nr 8. Zaczynamy o 16.30.

Międzynarodowe Święto Liczby Pi

14 marca 2018r. odbył się konkurs z okazji Międzynarodowego Święta Liczby Pi. Przed rozpoczęciem zmagań uczniowie zostali zapoznani z krótką historią liczby π, ciekawostkami z nią związanymi oraz wysłuchali wiersza Wiesławy Szymborskiej pt. „Liczba Pi”.

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że od 1 marca 2018 r. rozpoczyna się rekrutacja do pierwszych klas szkoły podstawowej (dzieci siedmioletnie) oraz oddziałów przedszkolnych zorganizowanych przy szkole (dzieci sześcioletnie) na rok szkolny 2018/2019.

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na konsultacje dla rodziców, które odbędą się 19 marca 2018r.

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

15 marca 2018 roku nasza szkoła wzięła udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Celem konkursu jest propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Drodzy Maratończycy ze szkoły podstawowej!

Za Wami 6. test maratonu. Mamy nadzieję, że spodobały się Wam przygody Pana Samochodzika. Tym razem, czytając lekturę, przeniesiecie się w miejsca dużo bliższe.

UWAGA ! KANGUR!

W czwartek 15 marca 2018 o godz. 9.00 rozpocznie się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur.

Zielony dzień

Dzięń Św. Patryka jest już za nami. Były różne atrakcje: kiermasz „zielonych słodkości”, malowanie buziek, fotobudka i selfie ze skrzatem Olafem.

Miejski etap XXXV edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej już za nami!

Jak co roku w naszej szkole odbył się miejski etap konkursu recytatorskiego. Przedstawiciele wejherowskich szkół zaprezentowali interpretacje polskich utworów poetyckich. Z biorących udział w turnieju komisja wyłoniła dwoje zwycięzców każdej kategorii wiekowej, którzy 26 marca wezmą udział w etapie powiatowym.