Naukowo i wesoło

2015-03-20

W związku z nadchodzącą wiosną, a trochę dlatego żeby przełamać szkolną rutynę, uczniowie klasy IVc z wychowawcą odwiedzili Centrum Nauki „Eksperyment” w Gdyni.

Każde stanowisko tutaj było ciekawe i stwarzało możliwość doskonalenia różnych umiejętności. Największą popularnością cieszyło się sprawdzenie swoich sił w pokonywaniu trasy na wózku inwalidzkim, komora krzyku oraz sala, w której można było przeżyć trzęsienie ziemi.

Nauka poprzez zabawę i doświadczenie bardzo nam się podobała i na pewno za jakiś czas odwiedzimy centrum ponownie.