Reprezentacja Szkoły Podstawowej bezkonkurencyjna podczas Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

2015-03-11

We wtorek na parkiecie Szkoły Podstawowej nr 11 odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Na starcie stawiły się reprezentacje wszystkich wejherowskich szkół podstawowych. Po rozegraniu 10 spotkań w systemie „każdy z każdym”, bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja „Ósemki”, zostając najlepszą drużyną zawodów!!!

Za tydzień 17.03.2015 dziewczęta będą reprezentować miasto Wejherowo podczas zawodów powiatowych, które odbędą się w Bolszewie.

Skład Mistrzyń Wejherowa: Dominika Mudlaf, Rozalia Zabrocka, Anastazja Kinas, Natalia Pranga, Julia Zimniewicz, Patrycja Kulas, Alicja Haberland, Ada Lazik, Patrycja Stańczyk i kapitan zespołu Martyna Cholch, opiekunem reprezentacji był Łukasz Zimniewicz