Asseco Gdynia z wizytą w Ósemce

2015-03-10

27 lutego 2015 roku na zaproszenie trenera koszykówki, pana Kordiana Zabrockiego w wejherowskiej Ósemce pojawili się zawodnicy Asseco Gdynia, by opowiedzieć o sportowym życiu , o jego blaskach i cieniach. Panowie zameldowali się w składzie: Roman Szymański (rocznik 1991), Daniel Grujić (rocznik 1990), Jakub Parzeński (rocznik 1991), Lazar Radoslavjević (1991), Piotr Szczotka (kapitan zespołu, rocznik 1981) oraz asystent trenera, Kamil Sadowski.

Uczniowie pytali sportowców o ich dietę, ilość treningów oraz o to, jakie trzeba spełniać warunki, by uprawiać tę dyscyplinę sportu. Następnie mogli w praktyce zaprezentować swoje umiejętności. Zawodnicy Asseco do naszej szkoły przybyli nie po raz pierwszy i mamy nadzieję, że niebawem znów będziemy mogli ich gościć.