Kolejny sukces naszego ucznia

2014-11-27

Z radością informujemy, że nasz uczeń Oliwer Laskowski odniósł kolejny sukces sportowy. W dniach 13-16 listopada br. uczestniczył on w Krynicy Zdrój w Pucharze Polski w kickboxingu kadetów „Muszynianka Cup II”. W gronie 124 zawodników z Polski, Oliwer dotarł do finału, gdzie uległ nieznacznie w kat. +69 kg pointfighting swojemu o dwa lata starszemu koledze.

Oliwer swoimi sukcesami niewątpliwie promuje szkołę oraz środowisko sportowe miasta Wejherowa na skalę ogólnopolską. Jego zaangażowanie oraz ciężka praca, jaką wykonuje na treningach jest przykładem dla innych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów