Unihokej SP

2014-10-20

15 i 17 października 2014 roku w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie zostały rozegrane XLIII Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt i chłopców. Do rozgrywek w kategorii dziewcząt przystąpiły po trzy zespoły ( SP 6, SP 8, SP 9).

Turniej rozegrany był systemem „każdy z każdym” 2 x 7 minut. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane, dziewczęta włożyły dużo wysiłku by osiągnąć sukces i uczestniczyć w dalszych rozgrywkach już na szczeblu powiatu wejherowskiego. O ostatecznej kolejności zespołów decydowała większa liczba strzelonych bramek.

WYNIKI RYWALIZACJI DZIEWCZĄT

SP 8 – SP 6     0 : 0

SP 6 – SP 9     3 : 1

SP 8 – SP 9     6 : 1

I miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 8

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9

Szkołę Podstawową nr 8 reprezentowały: Kupferschmidt Wiktoria, Matusewicz Milena, Mudlaf Dominika, Reszka Agnieszka, Reszka Kamila, Stańczyk Patrycja, Strelau Martyna, Szymikowska Katarzyna, Żal Adriana.

W kategorii chłopców do rywalizacji stanęły cztery zespoły ( SP 5, SP 6, SP 8, SP 9). Turniej również rozgrywany był systemem „ każdy z każdym” 2 x 6 minut. Walka wśród chłopców o najkorzystniejszy rezultat trwała do ostatniego gwizdka sędziów.

WYNIKI RYWALIZACJI CHŁOPCÓW

SP 6 – SP 9     4 : 0

SP 8 – SP 5     1 : 3

SP 6 – SP 8     3 : 0

SP 9 – SP 5     1 : 2

SP 6 – SP 5     0 : 2

SP 8 – SP 9     1 : 4

I miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 5

II miejsce  – Szkoła Podstawowa nr 6

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8

Szkołę Podstawową nr 8 reprezentowali: Ekmann Oliwer, Klawikowski Kamil, Kwidziński Jakub, Laskowski Kacper, Sałata Mikołaj, Stawicki Kasper, Stawicki Konrad, Sznajder Adrian.

Opiekun: Janiszewski Grzegorz