Spotkanie nauczycieli-wychowawców świetlic w ZS nr3

2014-04-15

W piątek 11.04.2014r. w naszej szkole odbyło się spotkanie nauczycieli- wychowawców świetlicy zorganizowane przez panią Magdalenę Chełminiacką i panią Monikę Kalinowską-Seydlitz.Zebranie to miało przede wszystkim charakter zapoznawczy i integracyjny. Nauczyciele mieli możliwość wymiany doświadczeń i poruszania tematów związanych z pracą w świetlicy.Pomysł spotkania został przyjęty z entuzjazmem i już planowane jest kolejne.

Gościliśmy m.in. nauczycieli z Zespołu Szkół nr1 w Redzie, Szkoły Podstawowej nr11 w Wejherowie, Szkoły Podstawowej nr1 w Rumi, Szkoły Podstawowej nr3 w Redzie, Szkoły Podstawowej nr4 w Redzie, Szkoły Podstawowej nr5 w Redzie, Szkoły Podstawowej nr6 w Wejherowie, Szkoły Podstawowej w Bolszewie.