Who is who?

2014-03-17

Nadchodzi wiosna. W tym tygodniu jej pierwszy dzień. Z czym (oprócz rychłego końca roku szkolnego) kojarzy się Wam ta pora roku? Na pewno z odradzającym się życiem, młodością… A czy wiecie, że nauczyciele też byli kiedyś w naszym wieku? Ba! Niektórzy byli nawet dziećmi! Postanowiliśmy, że, witając wiosnę, udowodnimy starą prawdę, że nauczyciel też człowiek!, a przy okazji zorganizujemy konkurs. Wkrótce w bibliotece pojawią się zdjęcia nauczycieli z dzieciństwa. Waszym zadaniem będzie odgadnąć, która fotografia kogo przedstawia. Kartki z prawidłowymi odpowiedziami prosimy wrzucać do skrzynki na pomysły do 24 marca. Wśród osób, które podadzą prawidłowe odpowiedzi, rozlosujemy nagrody! UWAGA - jeden nauczyciel może pojawić się na więcej niż jednym zdjęciu; na jednym ze zdjęć jest więcej niż jeden nauczyciel. Na zdjęciach można odnaleźć same panie (panowie nie chcieli pochwalić się swoim wizerunkiem z dziecięcych lat!). Poza tym, jeśli na zdjęciu znajdują się dwie osoby, paniami z naszej szkoły są te, pod którymi znajduje się karteczka z numerem. Powodzenia!