Z wizytą u boga słońca, Heliosa.

2013-10-22

W październiku trzy klasy piąte - 5e,5d,5c - brały udział w projekcie pod tytułem „Z wizytą u boga słońca, Heliosa” i przygotowały fantastyczne przedstawienia, każda we własnym zakresie. Dzieci samodzielnie wykonały kostiumy, rekwizyty, zaplanowały choreografię, a także przygotowały boską ucztę – smak niektórych przysmaków, a zwłaszcza ciast, na długo zostanie w naszej pamięci. Podczas realizacji zadania uczniowie wykazali się olbrzymią pomysłowością, wyobraźnią i kreatywnością, ale przede wszystkim pokazali, że potrafią współpracować w grupie i mogą na sobie polegać. Fakt ten bardzo cieszy, ponieważ to nie ostatnie takie zadanie do wykonania, to dopiero początek...

Justyna Krzak