Spotkanie z Indianami

2013-06-10

4 czerwca uczniowie klas: IIId, IIc i II b pojechali na wycieczkę do prawdziwego świata Indian. Dzieci przybrane w kolorowe przepaski z piórkiem i wymalowane w indiańskie barwy miały okazję poznać życie, kulturę i obyczaje Indian. W trakcie trwania programu dzieci spotkały Wielkiego Wodza Siedzącego Byka, wraz z którym poznały gry i zabawy małych Indian. Strzelały też z łuku, a całość zakończyło wspólne jedzenie kiełbaski.Wioska Indiańska okazała się doskonałą zabawą pośród prawdziwych tipi, wigwamów i totemów, którą zakłócił jednak padający nieustannie deszcz. Dobre humory dopisywały jednak naszym uczniom, co widać na zdjęciach. Miejmy nadzieję, że za rok pogoda w czasie wycieczki będzie dla nas bardziej łaskawa.