IV WIELKI MARATON CZYTELNICZY DLA SP ZAKOŃCZONY!

2013-05-07

6 maja 2013 roku Kochane Mole Książkowe napisały ostatni test maratonu, w wyniku czego wyłonili się zwycięzcy! Zanim jednak podam wyniki, chcę wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie pogratulować uporu, zacięcia, determinacji w dążeniu do celu, ale przede wszystkim olbrzymiej świadomości ( a to się rzadko zdarza w tak młodym wieku), że dzięki czytaniu książek można zyskać bardzo wiele!

Pamiętajcie: CZYTANIE ROZWIJA, CZYTANIE WZBOGACA! Zatem wszyscy tak naprawdę jesteście zwycięzcami!

A oto najwyższe wyniki konkursu:

• I miejsce – 141 pkt. - MARTYNA LABUDA
  • II miejsce – 134 pkt. – NORBERT BORSKI
  • III miejsce – 131 pkt. – MAGDALENA SCHULZ

Pozostałe noty znajdziecie w załączniku. Serdecznie Was pozdrawiam. Mam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym również spotkamy się w maratonie czytelniczym. Gorąco zachęcam Was do udziału.

Justyna Krzak

Do pobrania: