Witaj wiosno

2013-04-12

Wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny uczniowie klas I C i II B,pod kierunkiem pań Ewy Cywińskiej i Ewy Bielec, zaprezentowali przedstawienie teatralne pt. „Wiosna”. Popisy młodych aktorów podziwiali uczniowie klas 0-3, grono pedagogiczne, rodzice i krewni.

Kilkutygodniowe przygotowania do inscenizacji zakończyły się pełnym sukcesem, dzieci otrzymały duże brawa i mnóstwo pochwał młodszej i starszej publiczności. Szczególne podziękowania należą się rodzicom, którzy wykonali wspaniałe stroje aktorskie, za co bardzo dziękujemy!