Jesień w lesie

2012-11-08

23 października 2012 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla oddziału przedszkolnego pod tytułem „Jesień w lesie” zorganizowany przez p. Agnieszkę Ostrowską.

Jury w składzie p. Małgorzata Rogowska, p. Ewa Zarębińska i p. Krystyna Patelczyk wyróżniło najpiękniejsze prace. I miejsce zajęła uczennica klasy 0a Martyna Kasprzyk, II miejsce zajął Paweł Madej z klasy 0a, III miejsce zajęła Kornelia Miller – uczennica klasy 0b. Na wyróżnienie zasłużyły także prace Emilii Motyckiej i Amelii Solarczyk z klasy 0a, Karoliny Grabskiej z klasy 0c, a także praca Darii Grzechowiak z klasy 0d.

Nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!