Wesoła Ósemka

ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo,
tel.: 58 672 17 15

Zdolnych motywować, słabszych inspirować, sportowców kreować, wszystkich integrować.

Akcja z okazji Dnia Liczby Pi (π)! Dla Ukrainy i Ukraińców.

2022-03-07

Wszyscy możemy pomóc. Potrzeby społeczności ukraińskiej cierpiącej z powodu wojny są ogromne. Ale w myśl przysłowia: "Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka" każda pomoc, nawet najdrobniejsza, ma wartość i wiele znaczy.

Dlatego z okazji dnia liczby π przeprowadzimy akcję Kiermasz Wyπeków w ∞semce.

Zarobione w ten sposób pieniądze przekażemy na pomoc dla cierpiących w wyniku wojny Ukraińcom.

Kiermasz odbędzie się 15 marca od godziny 11:00 w holu naszej szkoły.

πszności czekają!

Zgłoszenia przyjmują opiekunki Samorządu Uczniowskiego lub do Małgorzata Bieńkowska.

Komunikat

[x] ZAMKNIJ