Miesiąc świadomości o Zespole Downa

2021-11-18

Do niedawna, na holu starej szkoły, można było podziwiać prace poświęcone osobom z Zespołem Downa, które stworzone zostały podczas zajęć z wychowawcami klas.

Na wystawie umieszczono dzieła pierwszo- i drugoklasistów, które były swoistymi życzeniami kierowanymi do osób z Trisomią 23 pary chromosomów, jak i projekty uczniów klas starszych, w których dominowały hasła motywacyjne, "odezwy" płynące z głębokiego przeświadczenia, że każdy ma prawo do własnych planów, marzeń i ich realizacji.

Dziękujemy wszystkich, którzy włączyli się w akcje szerzenia wiedzy na temat Zespołu Downa, zapraszamy do galerii zdjęć, jak i na profil FB Razem Tworzymy Całość, gdzie na bieżąco relacjonujemy nasze działania na rzecz promocji tolerancji i integracji wśród społeczności szkolnej.

Nauczyciele wspomagający