Słów kilka o tygodniu wycieczkowym klasy 6a i 6c

2021-06-24

„Przyjaźń jest jedynym cementem, który utrzyma świat razem” Woodrow T. Wilson

W czasie tygodnia wycieczkowego uczniowie klasy 6a i 6c zrealizowali minikurs zatytułowany „Zaprzyjaźnijmy się na nowo”.

Pierwszym krokiem do osiągnięcia celu była oczywiście wspólna zabawa. Podczas zorganizowanego w wejherowskim parku pikniku wspólnie graliśmy w piłkę, badmintona, szachy, a także odpoczywaliśmy na kocykach.

Drugim etapem było poszukiwanie wspólnych zainteresowań. Spacer po zabytkowych ulicach naszego miasta dawał doskonałą możliwość wymiany spostrzeżeń, podzielenia się wiadomościami czy zaciekawienia ciekawostkami z bogatej historii Wejherowa. Zakończenie spaceru na otwartej siłowni pozwoliło aktywnym spożytkować pozostałe pokłady energii, a grupie uczniów o duszy artystycznej przenieść wejherowskich zabytki na papier rysunkowy.

Trzecim krokiem była oczywiście wspólna uczta. Nic tak nie łączy, jak wspólnie pałaszowana pizza w klimatyzowanej pizzerii, gdzie żaden upał nie straszny.

Dziękujemy Wam, Drodzy Uczniowie, za wspólnie spędzony czas, życzymy wielu wakacyjnych spotkań w gronie przyjaciół i serdecznie pozdrawiamy.

Wychowawczynie

Marlena Praczyk i Marzena Ryńska