BEZPIECZNA SZKOŁA

2020-09-29

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla uczniów klas I-III „Bezpieczna szkoła”.

Cele konkursu:

• Zapoznanie uczniów z zasadami dbałości o bezpieczeństwo własne i swojego otoczenia (m.in. przeciwdziałanie agresji i przemocy, stosowanie zasad higieny- szczególnie w czasie pandemii, promocja zdrowego stylu życia, zapewnienie bezpieczeństwa w szkole i poza nią, promocja bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa w sieci.)
  • Rozwijanie wyobraźni i kreatywności uczniów.
ZADANIEM UCZESTNIKÓW KONKURSU JEST WYKONANIE PRACY PLASTYCZNEJ NA KARTCE O FORMACIE A3, DOWOLNĄ TECHNIKĄ NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA W SZKOLE Z UWZGLĘDNIENIEM JEDNEJ z PROPOZYCJI UJĘTEJ W PIERWSZYM CELU KONKURSU.

Prace należy podpisać na odwrocie: imię, nazwisko, klasa.

Termin oddawania prac: 13.10.2020r (sala 47 lub 44)

Alina Kowalewska, Magdalena Chełminiacka