27. EDYCJA AKCJI SPRZĄTANIE ŚWIATA - KONKURS PLASTYCZNY

2020-09-18

W dniach 18 - 20 września odbędzie się 27. edycja akcji Sprzątanie Świata - Polska 2020 pod hasłem "Plastik? Rezygnuję, Redukuję, Segreguję". Zespół przedmiotów przyrodniczych ogłasza: KONKURS PLASTYCZNY TECHNIKĄ KOLAŻU, czyli łączenia różnych materiałów: fotografii, wycinków gazet, tkanin, guzików, koralików i innych, które znajdziecie w Waszych domach.

Temat pracy plastycznej: "Plastik? Rezygnuję, Redukuję, Segreguję"

Podpisane prace prosimy składać do nauczycieli geografii i przyrody DO DNIA 28 WRZEŚNIA.

Komisja konkursowa składa się z nauczycieli geografii, przyrody, plastyki i techniki.

Prace wykazujące cechy niesamodzielności nie wezmą udziału w konkursie.

Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach wiekowych:

• klasy I-III szkoły podstawowej
  • klasy IV-VI szkoły podstawowej

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 7 października.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Dominika Dąbrowska

Do pobrania: