Bal klas szóstych!

2012-06-18

15 czerwca odbył się coroczny bal klas szóstych zorganizowany przez rodziców.

Przedstawiciele klas szóstych uroczyście przywitali wszystkich zebranych uczniów, rodziców i przybyłych gości oraz złożyli podziękowania nauczycielom za sześć lat nauki w murach tej szkoły.

Pani dyrektor Danuta Czernewska życzyła wszystkim sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym oraz udanej zabawy. Uczniowie również zapragnęli skorzystać z podniosłej atmosfery, by podziękować swym nauczycielom i wychowawcom, obdarowując ich symbolicznym kwiatkiem.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek w celu posilenia się przed dalszą zabawą. Zbieranie sił do tańca nie trwało długo i hol szkolny w mgnieniu oka wypełnił się zwolennikami zabawy przy muzyce. Prowadzący zabawę DJ przygotował muzykę, przy której młodzież świetnie się bawiła.Wieczorem, uczniowie zmęczeni zabawą mogli posilić się zamówioną przez rodziców pizzą.

Szóstoklasiści bawili się fantastycznie wykorzystując w pełni każdą minutę tego wyjątkowego dla nich czasu.

Po balu uczniowie z uśmiechami na twarzach rozeszli się do swych domów.