Eko – zabawki klasy II C

2020-04-28

Uczniowie klasy II C nie pozostają obojętni na wołanie naszej planety o pomoc. Poza tym, że mają wiedzę na temat ekologii, wiedzą też jak dbać o Ziemie w praktyce. Rozumieją znaczenie wody dla roślin, zwierząt oraz ludzi i wiedzą jak ją oszczędzać. Segregacja śmieci nie jest im obca. Wiedzę jak ograniczyć emisje szkodliwych substancji do środowiska. Doceniają dobro przyrody, potrafią z nią obcować i cieszyć się jej pięknem, tak aby jej nie szkodzić. Wiedzą też co to recykling i dlatego zaprojektowali oraz skonstruowali własne eko-zabawki. Pomysły były różne, a wyobraźnia nie znała granic.

Magdalena Chełminiacka i uczniowie klasy II C