Gala wolontariatu rodzicielstwa zastępczego

2020-02-17

W piątek 14 lutego uczniowie naszej szkoły, którzy są wolontariuszami, podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych "Nasze Gniazdo" otrzymali podziękowania za swoją działalność społeczną. Wolontariusze mieli również okazję spotkać się z dziećmi, dla których pracują społecznie zbierając żywność w sklepach. Po gali młodzież skorzystała z zaproszenie sekretarza miasta i zwiedziła sale historii miasta w wejherowskim ratuszu.

Szczegółową relację z gali można znaleźć na stronie http://www.wejherowo.pl/artykuly/gala-wolontariatu-rodzicielstwa-zastepczego-a7069.html