Wyjście do kina

2020-02-17

Klasa IIb i IIIa 12 lutego wybrały się do kina na film pt. Doktor Dolittle. Tego dnia pogoda nie dopisywała, ale humory dzieci, jak i film były bardzo słoneczne. Rozumieć mowę zwierząt to marzenie większości dzieci, a możliwość pomagania czworonożnym przyjaciołom to kolejne marzenie, które można spełnić. Dbajmy o naszych milusińskich. Starajmy się, idąc śladami słynnego doktora, wczuwać się w to co czują zwierzęta, bądźmy dla nich dobrzy i zwracajmy uwagę tym ludziom, którzy wyrządzają im krzywdę. Kto nie widział tego filmu, niech biegnie do kina.

Klasa IIb i IIIa z wychowawcami