Konkurs fotograficzny dla uczniów klas ósmych „Mój region jest wyjątkowy”

2020-02-12

Zapraszamy ósmoklasistów do wzięcia udziału w III edycji konkursu fotograficznego „Mój region jest wyjątkowy”.

Organizatorem konkursu jest Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi.

Celem konkursu jest propagowanie wśród młodzieży zainteresowania swoją małą ojczyzną oraz fotografią jako sposobem promocji jej w mediach.

Konkurs trwa od 10.02.2020 r. do 10.03.2020 r. i przeznaczony jest dla uczniów klas 8. Konkurs obejmuje zdjęcia pejzażowe wykonane na terenie województwa pomorskiego, które podkreślają wyjątkowość walorów krajoznawczych Pomorza.

Każdy uczestnik może przesłać jedno wykonane przez siebie zdjęcie o rozmiarze nie przekraczającym 10 MB. Zdjęcie nie musi być zrobione w trakcie trwania konkursu. Zdjęcie powinno posiadać tytuł, datę oraz miejsce wykonania.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać fotografię konkursową wraz ze skanem (zdjęciem) wypełnionej karty zgłoszeniowej i wypełnionej zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: hipolit.konkurs@gmail.com

Szczegółowy regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dostępne są w bibliotece szkolnej.

Magdalena Pawlik