Konkurs Zuch

2020-01-03

Podobnie, jak w ubiegłych latach pragniemy zaprosić uczniów klas I – III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursie Zuch oraz w konkursie Zuch z języka angielskiego, który jest organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.

Chęć uczestnictwa w konkursie można zgłaszać u wychowawcy klasy do 28 stycznia 2020r.

Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się:

25 lutego 2020 r. – z wiedzy zintegrowanej

26 lutego 2020 r. – z języka angielskiego.

Konkurs Zuch polega na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść sprawdzianów jest dostosowana do obowiązującej podstawy programowej i uwzględnia elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.

Konkurs Zuch z języka angielskiego sprawdza znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów. Ciekawe opracowanie graficzne pytań zainteresuje najmłodszych uczniów i zachęci do pogłębiania wiedzy z języka angielskiego.

Nagrody:

Każdy uczestnik konkursów Zuch otrzyma dyplom. Najlepsi uczniowie w poszczególnych seriach konkursu (tj. klasa 1, 2 i 3) zostaną uhonorowani nagrodami rozdanymi na następujących zasadach:

• Miejsce 1: Grawerowany dyplom laureata oraz nagroda książkowa;
  • Miejsca od 2 do 5: Dyplomy laureatów oraz nagrody książkowe;
  • Miejsca od 6 do 15: Dyplomy laureatów;
  • Miejsca powyżej 16: Dyplomy uznania.
Opłaty:

Rodzic ucznia deklarującego udział w konkursie wpłaca u wychowawcy klasy wpisowe w wysokości 10zł (za jeden konkurs).

Szkolny koordynator konkursu – Małgorzata Hallmann