Kajaki na Dzień Dziecka

2012-06-06

Kilkunastu uczniom naszej szkoły, tegoroczny dzień dziecka przyniósł nie lada atrakcję. Spływ kajakowy rzeką Redą, szczególnie dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji pływać kajakiem, musi przecież budzić w młodym człowieku wiele pozytywnych emocji. Tak też było i tym razem.

Zabawa na wodzie, „spotkanie” z końmi, upominki, słodycze, no i oczywiście obowiązkowo ognisko, to tylko niektóre z punktów naszego piątkowego świętowania tego ważnego dla każdego dziecka dnia. Oprócz wymiaru edukacyjnego i krajoznawczego, dla naszych uczniów był to przede wszystkim czas dobrej zabawy i relaksu.

Za ten właśnie czas, życzliwym ludziom, którzy wyszli z inicjatywą zorganizowania takiej akcji, dziękują uczestnicy spływu.

ks. Krystian Krepel, P. Sylwia Willa oraz uczniowie