Spotkanie z Mikołajem

2019-12-12

W magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia wszyscy marzą o spotkaniu ze Świętym Mikołajem. Taką możliwość miały dzieci z klasy IIb i IId. Dostojny Mikołaj przyjął swoich gości na Rancho w Dębogórzu. Przewodnikami po tym wyjątkowym miejscu były najprawdziwsze świąteczne Elfy. Razem z nimi dzieci robiły ozdoby choinkowe, pisały listy do Mikołaja, zwiedzały farmę i karmiły lamy, a z bałwankiem Olafem świetnie się bawiły. Święty Mikołaj chętnie opowiadał o swoich przygodach i życiu w Laponii. Obdarował wszystkie dzieci drobnymi upominkami.

Hanna Gruba, Hanna Podsiedzik