O zagrożeniach w Internecie i nie tylko

2019-12-09

28 listopada klasa 3d miała okazję uczestniczyć w zajęciach „Zagrożenia dzieci w Internecie. Uzależnienia od gier komputerowych” przygotowanych przez panią Wioletę Pawską. Uczniowie z uwagą wysłuchali o niebezpieczeństwach czyhających w Internecie, uzależnieniach od gier komputerowych i ich skutkach. Był czas na dyskusję związaną z tym tematem i pisanie krótkich notatek, ale też czas na naukę przez zabawę - granie w kalambury i udział w konkursie podsumowującym omawianą tematykę, a nawet słodki poczęstunek.

Dziękujemy mamie Norberta za nową porcję wiadomości o zagrożeniach wynikających z nadużywania Internetu i gier komputerowych.

Gabriela Kitowska