WEJHEROWO BIEGA-2012 r.

2012-05-30

W akcji wzięło udział ponad 600 zawodników. W zależności od wieku i kondycji można było przebiec jedno, dwa lub trzy okrążenia. Jedno okrążenie miało dystans ok. 1900 metrów. Każdy z zawodników otrzymał koszulkę z napisem "Wejherowo Biega - 2012", a na mecie pamiątkowy medal. Uczniowie klasy I b brali udział w  zawodach pod opieką wychowawcy , pani Sylwi Willa, a także nauczycielki j. angielskiego, pani Edyty Hebel ( dystans 3800 m ). A oto skład uczniowski:

• 1.Jakub Cierocki
  • 2.Jakub Margol