Turniej Wiedzy Leśnej 2012

2012-05-21

W minioną sobotę – 19 maja 2012 roku uczniowie klas najmłodszych uczęszczający na zajęcia przyrodniczo – ekologiczne, wzięli udział w Turnieju Wiedzy Leśnej, zorganizowanym przez Nadleśnictwo Wejherowo w ramach IX Edukacyjnego Festynu Leśnego. Młodzi przyrodnicy z naszej szkoły po raz kolejny zaprezentowali swoją wiedzę, zdobywając w kategorii klas I -III wszystkie nagrodzone miejsca.

I miejsce zdobyła drużyna w składzie:

• Adam Janiak kl. II d
  • Jakub Potrykus kl. II d
  • Damian Skrzypczak kl. II d
II miejsce:
  • Oliwia Guziuk kl. I a
  • Zuzanna Harasiuk kl. II b
  • Wiktoria Kabaja kl. II b
  III miejsce:
  • Katarzyna Dębkowska kl. II d
  • Julia Knut kl. II d
  • Julia Macholl kl. II d
Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy oraz cenne nagrody, ufundowane przez organizatorów. Pozostali uczniowie miło spędzili czas korzystając z innych atrakcji przygotowanych przez pracowników leśnych.

Małgorzata Rogowska