TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

2019-04-29

W piątek 5 kwietnia 2019r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 odbyły się eliminacje miejskie turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Uczniowie biorący udział w zawodach rozwiązali test wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Po zmaganiach teoretycznych zawodnicy mieli okazję pokazać swoje umiejętności praktyczne w udzielaniu pierwszej pomocy. Kolejnym etapem rywalizacji było sprawdzenie umiejętności jazdy na rowerze po torze przeszkód.

Po czterogodzinnej rywalizacji nasi uczniowie zajęli:

III miejsce w kategorii klas 4-6 drużyna w składzie: Tomasz Bławat, Maciej Drozdowski, Alicja Korzeniowska i Aleksandra Melcer – klasa 5A

IV miejsce w kategorii klas 7-8 i 3 gimnazjum drużyna w składzie: Marta Kwiatkowska i Magda Mosińska – klasa 7C, Maksymilian Pionk i Kacper Stawski -klasa 7D

Indywidualnie wśród uczniów wejherowskich podstawówek zajęła:

II miejsce - Alicja Korzeniowska

IV miejsce - Marta Kwiatkowska.

Serdecznie gratuluję.

S.Grzenkowicz