PODCHODY MIĘDZYPRZEDMIOTOWE Z OKAZJI ROCZNICY WYZWOLENIA WEJHEROWA

2019-03-14

Już dziesiąty raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Podchodach z okazji rocznicy wyzwolenia Wejherowa” z faszyzmu, które odbyły się 12 marca. Organizatorem zabawy była Szkoła Podstawowa nr 9. W konkursie wzięły udział reprezentacje klas piątych szkół podstawowych naszego miasta. „Ósemkę” reprezentowało troje uczniów: Amelia Serafin, Paweł Laskowski i Adam Lekner z klasy V f. Drużynę przygotowywała do udziału w zawodach nauczycielka historii p. Edyta Kujaczyńska. Konkurs przebiegał w trzech etapach: wpierw rozwiązywano krzyżówkę zawierającą pytania z wiedzy na temat historii Wejherowa i jego zabytków, następnie miały miejsce podchody na terenie miasta, zaś ostatnim etapem było rozwiązywanie zagadek detektywistycznych i rebusów. Nasza drużyna zajęła w konkursie I miejsce! Serdecznie gratulujemy i życzymy Wam kolejnych tak wspaniałych sukcesów w historii!