Budżet Uczniowski 2019

2019-01-30

Organizatorem Budżetu Uczniowskiego jest Rada Rodziców przy SP nr 8 w Wejherowie. Ma on za zadanie umożliwienie uczniom wpływu na działalność szkoły oraz zwiększenie ich poczucia przynależności do społeczności szkolnej. Uczniowie mogą zrealizować swoje samodzielne projekty i inicjatywy o charakterze edukacyjnym, kulturalnym, sportowym lub społecznym.

W ramach Budżetu Uczniowskiego realizowane będą projekty zgłoszone przez ucznia lub grupę uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie z klas IV -VIII i klas III oddziałów gimnazjalnych. Zaproponowany projekt powinien być możliwy do zrealizowania biorąc pod uwagę obowiązujące przepisy prawa, w tym w głównej mierze związane z bezpieczeństwem uczniów na terenie obiektu. Wniosek wymaga dokładnego opisania zgłaszanego projektu, podania jego szacunkowej wartości i lokalizacji.

Druki należy pobrać w sekretariacie lub na stronie fb Rady Rodziców. Liczy się dobry pomysł i poparcie innych uczniów.

Do pobrania: