Świąteczna fabryka bombek w bibliotece

2018-11-15

Jeśli chcesz pomóc potrzebującym i masz trochę czasu, przyjdź we wtorek 20.11.2018 roku o godz. 15.00 do biblioteki szkolnej na spotkanie, podczas którego wykonamy bombki techniką decoupage. Zapraszamy wszystkich chętnych: uczniów, rodziców, dziadków, nauczycieli, pracowników szkoły.

Każdy może wykonać piękną bombkę. Ozdoby, które zrobimy podczas tych warsztatów zasilą świąteczny kiermasz charytatywny, odbywający się co roku w naszej szkole.

Przynieś nożyczki, pędzelek, styropianową bombkę i serwetkę papierową ze świątecznym motywem. Serdecznie zapraszamy. Zapewniamy pomoc, część materiałów i miłą atmosferę -

S. Grzenkowicz, M. Pawlik, T. Raszeja, M. Skrzypkowska, D. Dąbrowska