"OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA"

2018-11-08

Wystartowała już piata edycja konkursu matematycznego "OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA" organizowanego przez Politechnikę Gdańską.Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych z klas V,VI,VII,VIII oraz klasy III gimnazjum, którzy wykazują zainteresowanie przedmiotem.

Konkurs jest dwupoziomowy:

I poziom dla klas V,VI szkoły podstawowej,

II poziom dla klas VII, VIII i III gimnazjalnej.

Każdy poziom Konkursu jest trzyetapowy:

I etap - od 5 listopada do 15 grudnia

II etap – od 10 stycznia do 28 lutego

III etap – 16 maja

Zadania z I i II etapu uczestnicy Konkursu rozwiązują samodzielnie. Do III etapu przechodzą uczniowie, którzy zdobyli największą ilość punktów z obu etapów. III etap odbędzie się na terenie Politechniki Gdańskiej.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Zadania należy rozwiązać TYLKO na załączonych formatkach,każde zadanie na oddzielnej podpisanej formatce, do rozwiązań zadań pierwszego etapu należy dołączyć oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego uczestnika Konkursu (do pobrania wraz z pierwszym zestawem zadań).

Rozwiązania zadań należy dostarczyć nauczycielowi matematyki lub p. K. Czaplińskiej:

z I etapu - do 10 grudnia 2018r.

z II etapu – do 25 lutego 2019r.

Więcej informacji dotyczących konkursu można znaleźć w REGULAMINIE. Poniżej link: https://pg.edu.pl/documents/3862612/71d40bc3-9ab5-4652-9a52-fb41a3d94076

ZADANIA, FORMATKI, OŚWIADCZENIE RODZICA –można skorzystać z poniższego linku: https://pg.edu.pl/kursyzmatematyki/zadania3

Zapraszamy do udziału w konkursie